Бо так полюбив Бог світ, що віддав Сина Свого Єдинородного,

щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне.

Євангеліє від Івана 3:16

КІЛЬКА ЗАПИТАНЬ

Хто такий ІСУС?

ІСУС Син Божий?

ІСУС помер?

Чому ІСУС помер?

ІСУС повинен був померти?

Що таке гріх?

Я – ШЛЯХ, ІСТИНА І ЖИТТЯ. НІХТО НЕ ПРИХОДИТЬ ДО БАТЬКА, ЯК ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ МЕНЕ

Чи чули ви такий термін «Трійця»? Біблія описує єдиного Бога, як вічно існуючого, що складається з рівноцінних і об’єднаних особистостей або іпостасей. Це Бог Отець, Бог Син і Бог Святий Дух. За біблійними переказами Ісус є другою особою Трійці — Богом Сином.

ХТО ТАКИЙ ІСУС?

Коли ми приймаємо рішення віддати своє життя Ісусу і почати будувати з Ним особисті взаємини, перше, з чого нам важливо почати, – це розуміння того, хто такий Ісус Христос. Що ж говорить Біблія з цього приводу?

«Він – видимий образ невидимого Бога, і Він понад усе творіння» (Колосян 1:15).

Можна лише уявити, як жителі тих місць, де бував Ісус, особливо релігійні люди і вчителі закону, говорили про Нього, будували свої здогади і сперечалися про Його вчення. Де б не з’являвся Ісус, варто було Йому сказати або зробити що-небудь, про це відразу ж починало шуміти все місто.

Коли Ісус приборкав бурю, учні задавалися питанням: «Хто ж це такий, що навіть вітер і хвилі Його слухають?» (Матвія 8:27).

Ісуса неможливо було з ким-небудь порівняти. Ми завжди намагаємося порівнювати громадських діячів з тими людьми в історії, на яких вони схожі, тому що нам подобається все класифікувати.

Наприклад, люди кажуть: такий же талановитий лідер, як Вінстон Черчиль; далекоглядний, як Джон Кеннеді; самовіддана, як Мати Тереза; мудрий, як Ганді …

Проте, Ісуса просто неможливо порівняти ні з ким із історичних особистостей.

У той же час питання про те, хто такий Ісус, є найважливішим з усіх, на які тобі і мені коли-небудь доведеться відповісти.

В Івана 10:10 Ісус сказав: «Я прийшов для того, щоб мали життя і мали з надлишком».

Людська природа Христа дає нам впевненність

Цілком очевидно, що божественна природа Христа дає нам силу і впевненість. Він всемогутній, всезнаючий і всюдисущий. Всю владу на небі й на землі віддано Йому. Але ми не беремо до уваги той факт, що людська природа Христа дає нам не менше впевненості, ніж божественна.

По-перше, те, що Христос став людиною, не було крайнім заходом, таким собі останнім способом для Бога врятувати людство.

Людина створена за образом Божим, і Ісус Христос є цим образом, доведеним до досконалості. І тому Його людська природа висловлює досконалу суверенну волю Бога.

Його людська природа дозволяє нам утвердитися в якості людей і підтверджує, що у Бога є план для людства.

Крім того, Його досконала людська природа показує нам наш справжній потенціал!!! Ти не можеш сказати: «Просто я людина». Або: «Вони всього лише люди». Немає ніяких «всього лише». Ісус продемонстрував приголомшливий потенціал удосконаленої людської природи, і це ще не все: Він дав нам Свого Духа, щоб допомогти стати такими, як Він Сам.

СПАСІННЯ

Прочитавши все вищесказане, ти, мабуть, задаєшся питанням: «Що мені робити, щоб спастися?» Те ж саме запитав у Павла його тюремний наглядач. Відповідь була проста: «Віруй в Господа Ісуса Христа, і спасешся ти і твій дім»іяння 16:30-31).

Але як? Ісус відповів на це питання в Івана 14: 6: «Ісус сказав йому: Я дорога, і правда, і життя ніхто не приходить до Отця, як тільки через Мене ». Нам потрібно вірити, що «кожен, хто покличе ім’я Господнє, спасеться» (Римлян 10:13).

Дорогий Бог, Я молюся цією молитвою, тому що визнаю, що поступав неправильно. Будь ласка, прости мене за всі погані вчинки в минулому. Допоможи мені зробити Тебе Господом свого життя і ніколи не забувати про ті плани, які у Тебе для мене є. Я вірую серцем і вустами сповідую Ісуса Господом, і тепер Він Господь моєму житті. Спасибі за те, що Ти мене врятував. Спасибі за те, що відтепер я християнин. Амінь.

Вітаємо! Ми дуже за тебе раді. Ми б хотіли дізнатися про твоє рішення. Будь ласка, повідом нам про це.